Verimli ve zinde bir gün geçirmenin sırrı şüphesiz ki doğru oran ve kalitedeki gece uykusunda yatar. İşte tam da bu yüzden günümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatağımız ve yatağımızda kullandığımız ürünler çok büyük önem arz etmektedir. Odamızın nem dengesi, hijyen koşulları ve konfor gibi birçok değişkene dayanan kompleks bir süreç olan eşsiz uyku deneyimi, Hibboux tarafından yeniden tanımlandı. Tüm ürünlerini doğadan esinlenerek tasarlayan Oekotex güven sertifikalı Hibboux sayesinde huzurlu, mışıl mışıl uykular hep sizlerle…

 Güvenle Sarıp Sarmalanın Çok soğuklarda üşütmeyen, çok sıcaklardaysa terletmeyen doğal ısı yönetimi sayesinde her mevsim güvenle sarıp sarmalanın. Ürünlerinde daima zararlı madde içermeyen sertifikalı malzemeler kullanarak benzersiz tasarımlara imza atan Hibboux’ta, herkese ve her zevke hitap eden bir yorgan takımı mevcut. Polyester içermeyen yüzde yüz yün ve pamuktan üretilmiş yorganlar, bambu ve sürdürülebilir malzemelerden üretilmiş Tencel Lyocell kumaşlı ve elyaf modeller de geniş yelpazede yer alıyor. Yine tercih ve ihtiyaçlarınıza göre 155×215 ölçülerinde tek kişilik ve 195×215 ölçülerinde çift kişilik olanlara sahip olabilirsiniz. Gelin Hibboux’nun mükemmel içerikleri ile uyku konforunuzu artıracak modellerine yakından bir göz atalım… 

Dört Mevsim İdeal Sıcaklık: Woozy Yün Yorgan 

Tamamen doğal malzemelerden, doğada yüzde yüz çözülebilen bir dolgu malzemesi olan yünden üretilmiş Hibboux imzalı Woozy yorganlarla bulutların üzerinde bir uyku deneyimine hazır olun. Yün yapısı gereği vücut sıcaklığına uyum sağladığı için, dört mevsim ideal sıcaklık artık hayal değil. Ayrıca yıkama talimatlarına uyum sağlandığı sürece makinede kolaylıkla temizlenebilen Woozy yorganlar sayesinde içinizde, yatağınızda hep ferah olsun. Bu keyfi Woozy yıkanabilir kılıflı yün yastıklarla birleştirdiğinizde konforlu uykular her zaman sizleri bekliyor olacak.

Pamuklara Sarınma Vakti: Soft Flannel & Vanilla 

Tamamı yüzde yüz pamuk flannel kumaş ve yafta pamuk dolgudan meydana gelen yorganlarla pamuklara sarının. Hibboux, bakım talimatlarına uygun olarak makinede yıkanabilen yüzde yüz pamuk dolgulu Soft Flannel Pamuk yorganıyla ya da kuru temizleme yapılabilen Vanilla Pamuklu yorgan çeşidiyle hayat kolaylaştırıcı çözümler sunuyor.

Tüy Kadar Hafif Bir Uyku Deneyimi: Greeny Bambu Yorgan 

Yüzde yetmiş pamuk ipliklerinin yanı sıra, yüksel tel sayısıyla yumuşacık bambu kumaştan dokunmuş Hibboux Greeny Bambu yorganla tüy kadar hafif bir uykuya kucak açın. Bambu katkılı doğal elyaf içeriği ile birlikte benzersiz yumuşaklık ve konforun tadına varın. Sizi şefkatle sararak rahatlamanızı sağlayan bambu yorgan yapısı gereği antialerjiktir ve onda kötü kokulara yer yoktur. Kolay temizlemeyle makinede yıkanabilir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Greeny Bambu yıkanabilir yastıklarla destekleyebilirsiniz.

Sizin İçin En İdeal Yorgan ve Çok Daha Fazlası: Breeze Yorganlar 

Bütün bu özellikler tek bir üründe birleşsin istiyorsanız, sizin için en ideali çevreye duyarlı üretim süreciyle, Tencel Lyocell teknolojisiyle geliştirilmiş Breeze yorganlar olacaktır. Tencel yorganlar bakteri oluşumunu en aza indirgerler. Her mevsime uygun kullanım sunmalarının yanında, doğal ısı düzenleme mekanizması sayesinde hoş bir serinlik ve kuruluk hissi daima sizinle olur. Tüm bunların yanı sıra, yine çevreci duruşuyla, duo polyester dolgu malzemeli elyaf yorganlar çok tercih edilenler arasındaki yerlerini alıyorlar. Sağlıklı bir uykunun herkes için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Hibboux, miniklerimizi de unutmamış ve bebek ve çocuklarımızın da kaliteli uyku deneyimleri için, her yorgan çeşitlerinden bir de onlar için küçük versiyonlarını özenle üretmiş.

En güzel uykular Hibboux’la başlar! Sizde hemen şimdi, hayvan dostu vizyonu ve sürdürülebilir teknolojilerle üretim yapan Hibboux markasının sağlıklı uyku dünyasında hem kendiniz hem de çocuklarınız adına yerlerinizi gönül rahatlığıyla ayırtabilirsiniz. Doğruca siteye giderek bütçe dostu yorgan fiyatları görüntüleyebilir, bir tık uzağınızdaki kaliteli uyku konforuna 30 gün deneme süresi ve 2 yıl garanti gibi avantajlarla sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here