Bir evin olmazsa olmazı yemek masaları, sevdikleriniz ile buluşabileceğiniz noktalardan biri olarak öne çıkar. İder Mobilya’nın konforlu ve estetik tasarımları, birbirinden farklı dekorasyon fikirlerine ev sahipliği yapar. Kişiliğinizi yansıtan yemek masası modelleri, işlevsellikleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Markanın şık yemek masası tasarımları, ailenize ve arkadaşlarınıza hazırlayacağınız özel menülere eşlik eder. Ancak geniş seçeneklere sahip takımlar arasından tercih edeceğiniz yemek masasının, evinize uyum sağlayabilmesi adına bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Gelin bu kriterlerden bu yazıda beraber bahsedelim.

Yerleştirme Planı ile Hareket Zamanı!

Alan ölçülerini belirleyerek dekorasyon fikirlerinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Odanızın boyut ve şekline göre yemek masası takımı seçmeniz gerekir. Sandalye ve masa ölçülerini hesapladıktan sonra kalan kısım, hareket alanınız olur. Yemeğinizi rahat bir şekilde yiyebilir ve sevdikleriniz ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. 6 kişilik bir yemek masası takımı, ferah bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. Tasarım, yerleştireceğiniz alan ile bütünlük oluşturur.

Hayallerinizi Süsleyen Sıradışı Yemek Masası Tasarımları

Yemek masalarının renk ve formu, seçimleriniz üzerinde belirleyici rol oynar. Eşyalarınız ile uyum gösteren bir model, tamamlayıcı eşyanız haline gelebilir. Siyah, krem, gri ya da ahşap rengi gibi alternatifler arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Dar alanlar için açık, geniş mekanlar için ise koyu renkleri kullanabilirsiniz. Mavi ve beyaz tonları ile harmanlanan bir yemek masası, yazlık evlerinizin başrol oyuncusu olacaktır. Ahşap ağırlıklı mobilyalarınız bulunuyorsa, kontrast bir ton seçebilirsiniz.

Malzeme Kalitesi ile Uzun Bir Birliktelik

Masanın üretildiği malzeme, seçimlerinizin kalıcılığında kritik önem taşır. Dekorasyonunuza ve tarzınıza uyum sağlayan bir model ile kendi konforlu alanlarınızı rahatça yaratabilirsiniz. Mermer modeller şık bir hava oluşturmanıza yardımcı olurken, ahşap yemek masaları ise spor tarzınıza uyum sağlar. Cam tasarımlar, dayanıklılığı ile göz doldurur. Rengarenk aksesuarlarınıza derinlik katar. Açık ya da koyu tonlarda imal edilen İder Mobilya yemek masaları, dikkat çekici bir ortam yaratmanıza destek olur. Marka, kaliteli malzemelerden üretilen masa tasarımlarına sahiptir.

Konforlu Bir Yemek Masası Takımı ile Yerinizden Kalkmak İstemeyeceksiniz!

Masa tasarımları, rahat bir yemek odası yaratılmasını sağlar. Dirsekleriniz ile aynı hizada olan masalar, ideal bir kullanıma işaret eder. Uzun saatler rahatlıkla oturabilirsiniz. Masaların köşelere monte olan ayakları ise size hareket esnekliği sağlayacaktır. İki köşe arasında üçüncü bir ayak olması, rahatsız edici olabilir. Genişleyen masa modelleri, kalabalık sofraların kolay bir şekilde organize edilmesini sağlar. Sevdikleriniz ile rahatlıkla oturabilir, uzun sohbetler edebilirsiniz.

Yemek Masası Şekli ile Tasarımda Bütünlük Oluşturun!

Yemek masasının formu, yerleşim alanı ile doğru orantılıdır. Alanın şekline göre kare, yuvarlak ya da oval modelleri seçebilir ve ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Geniş bir yemek odası ya da mutfakta kare tasarımları kullanabilirsiniz. Dar ve uzun alanlarda ise klasik dikdörtgen modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş aile yemeklerinde etkileyici bir atmosfer oluşturur. Köşesiz yuvarlak ve oval masalar, küçük yemek odaları için oldukça idealdir. Bulunduğu alanın geniş görünmesine destek olur. Alan ölçüsü ve şeklini baz alıp masa formunu tercih edebilir ve rahat bir alan yaratabilirsiniz.

Bütçenizi Yormayan Yemek Masası Takımı Fiyatları

İder Mobilya, kaliteli ürünler, yeni nesil modeller ve uygun fiyat skalası ile sıklıkla tercih edilir. Birinci sınıf işçilikle üretilen tasarımlar, iç mekan dekorasyonunuzu hayallerinizin ötesine taşır. Ürünler, pratik kullanımları ve şık görüntüleri sayesinde hayatınızın önemli bir parçası haline gelir. Ruhunuza dokunan modeller, görenleri kendisine hayran bırakır. Dpğru yemek masası tercihinizin ardından sevdiklerinize lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz. Bütçenizi destekleyen yemek masası tasarımları, evinize değer katar. İder Mobilya’nın modern ya da klasik fark etmeksizin her stile ait tasarımları arasından rahatlıkla bütçenize uygun yemek masası takımı fiyatlarını bulabilir; en doğru tercihi yaparak uzun yıllar keyifle oturabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here