Hero, bebek mamalarını en modern üretim aşamalarından geçirerek ve “Kalite sistemi”ne bağlı kalarak üretiyor.

 

 

Avrupa’nın en büyük bebek maması üreticilerinden biri olan Hero, araştırma – geliştirme, teknoloji ve kalite sistemi yatırımları sayesinde başarılı bir marka. Kuruluşundan bu yana, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de sektöründe lider konumda. Biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları, bebek bisküvileri, bebek meyve suları ve bebek çaylarını içeren geniş bir yelpazede sağlıklı bebek ürünleri sunan Hero, tüm diğer ürünleri gibi bebek mamalarını da en modern üretim aşamalarından geçiriyor, kalite sistemine bağlı kalarak üretim yapıyor.

Geliştirdiği kalite sistemi üzerinde çalışırken en iyi hammaddeleri seçen Hero, üretimi tamamlanan ürünlerin pazara çıkmadan önce son kalite kontrolünü yapıyor. Hammadde kontrolü, üretim aşamalarının kontrolü, üretim sonrası kontrol gibi sorumlulukları yerine getiren Hero, böylece bebek maması üretiminde en yüksek kalite düzeyine ulaşıyor ve ürünlerini tüketicilerine güvenle sunuyor.

Bebek Mamaları En Taze Şekilde Ulaşıyor

Doğal tarım ile ürettiği sebze ve meyvelerin saflığını koruyan ve sağlıklı nesillerin gelişmesi için “kaliteli ve güvenli gıda” anlayışını benimseyen Hero Baby, uluslararası standartlarda üretim tesislerine sahip. Bebek mamalarını her bebeğe en taze şekilde ulaştırmak için modern teknolojilerden yararlanan Hero Baby, bebek mamalarını el değmeden hazırlıyor ve üretimde geleneksel saklama yöntemlerinden ilham alarak, koruyucu katkı maddesi ilave etmeden, hava geçirmeyen özel ambalajlarda sunuyor.

BRC Gıda Sertifikalı Tek Yerli Bebek Maması

“Kaliteli ve güvenli gıda” anlayışını benimseyen Hero, uluslararası standartlarda üretim tesislerine sahip Hero Baby, uluslararası sertifikalarına BRC Gıda Sertifikası’nı da ekledi. 1998’de kurulan İngiliz Perakendeciler Konsorsiyumu tarafından oluşturulmuş gıda güvenliği standartları bütünü olan BRC Gıda (British Retailer Consortium) uluslararası düzeyde kabul görmektedir.

Hero Baby, TSE-ISO -EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Gıda Sertifikaları’na sahiptir.

WebzMind Sponsorlu İçerik

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here