Türkiye’nin en önemli yatak üreticilerinden olan Yataş, yatak üretiminde olduğu kadar ev tekstili koleksiyonunda da başarılı ürünler tasarlıyor. Yorgan, yastık, alez ve uyku pedi gibi beyaz ev tekstili ürünleri, Yataş Bedding kalitesiyle üretilen yataklara, ekstra konfor ve rahatlık kazandırıyor. Sağlıklı bir güne uyanmak için ihtiyacınız olan her detay, Yataş’ın zengin ürün koleksiyonunda yer alıyor. Boyun ve omurga desteğinin uyku kalitesi üzerindeki yadsınamaz etkisi, üstün teknoloji ürünü yastık sistemleri ile kusursuz bir hal alıyor. Birbirinden şık ve değerli dolgu malzemeleri ile tasarlanmış ürünler de hem sağlıklı hem dekoratif ürünler olarak öne çıkıyor.

 Her Modelde Yüksek Yataş Kalitesi

Yataş Bedding markalı standart silikon elyaf dolgulu modeller, 550 gram dolgun yapılarıyla konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Handy yastık modeli, 50 cm x 70 cm. ölçülerindeki ideal ebatları ve ergonomik vücut desteği ile kusursuz bir uyku için gereken koşulları sağlıyor. Yumuşak ve pamuklu tekstil dış yüzeyi, terlemeyi önleyen nefes alabilir yapısıyla sağlıklı bir gece uykusu için katkıda bulunuyor. Yumuşak ve hafif tasarımı, rahat ve pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Dolgun elyafı ile sağlıklı ve hijyenik bir uyku vadeden Polyat modeli, Yataş Bedding’in standart yastık koleksiyonunda yer alıyor. Ürünün her biri 750 gram silikon elyaf ile doldurulmuş tasarımı, konforlu ve rahat bir uyku sağlıyor. %100 pamuklu kumaştan üretilmiş yastık yüzeyi, 57 tel dokuma sıklığı ile sağlıklı bir uyku rahatlığı sunuyor.

Microfiber kumaş ile tasarlanmış Dacron® Extra Life yastık modeli, markanın yüksek teknoloji ile ürettiği dolgu yastıklar arasında yer alıyor. Sağlam ve kontrollü bir vücut desteği sağlayan ergonomik tasarımı sayesinde uyurken vücudunuzun şeklini alan konforlu bir kullanım özelliği bulunuyor. Silikonize elyaf dolgu, ürünü yumuşak ve hafif kullanımlı bir materyal olarak kullanıma sunuyor. Dış kılıfı çıkarılıp yıkanabilir kapitone özellikli Perle modeli yastıklar, 580 gram silikonize elyaf dolgu ile tasarlanıyor. Hafif ve rahat kullanımlı yastık modelinin ekstra dış kılıf ile tasarlanmış olması, pratik ve uzun ömürlü olmasına da imkan sağlıyor. 

Yataş Bedding ile Yoğun Uyku Terapisi

Gün boyu vücudunuzda biriken statik elektriği emen yapısıyla Yataş Bedding Anti-Stress yastık modelleri, huzurlu ve sağlıklı bir uyku ortamı hazırlıyor. Yastık, kumaşın içinde bulunan karbon teller sayesinde elektrik boşaltımını gerçekleştiriyor. Üstelik Yataş yastığın üzerine taktığınız herhangi bir yastık kılıfı da karbon tellerin bu deşarj etkisini azaltmıyor. Dolgun tasarımı sayesinde adeta Visco yastıkların işlevini sürdüren Visco Therapy Free yastık serisi, bu özelliğine rağmen Visco modellere oranla daha yumuşak bir etki yaratıyor. Silikon boncuk elyaf ve parçacıklardan oluşan iç dolgu malzemesi, ürünün iskelet sistemine orantılı bir direnç uygulanmasını sağlıyor.

Fermuarlı tasarımı sayesinde içindeki elyaf dolguyu isteğinize göre ayarlamanıza imkan veren Self Pillow yastık modeli, Yataş’ın medikal yastık ürünleri serisinde yer alıyor. Yüksek konforlu yastık, 900 gram silikonize boncuk elyaf dolgu ile sağlıklı bir uyku deneyimi sunuyor. Yıkanabilir özellikli yastık modeli uzun ömürlü yapısıyla da dikkat çekiyor. Hava ile izolasyon sağlayan Dacron Quallofil® Air yastık modeli, yüksek hava geçirgenliği ile nefes alabilen özellik taşıyor. Ayrıca hava geçirgenliği sayesinde bulutsu formunu ve kabarıklık özelliğini de her koşulda sürdürmeyi başarıyor. 

Yumuşacık ve Sağlıklı Kuş Tüyü Yastık Tasarımları

Yataş Bedding, elyaf ve pamuk malzemelerinin yanı sıra, ürünlerini tasarlarken ekolojik ve doğal ürünlerden de yararlanıyor. Bambu yastıklar ve kuş tüyü yastıklar bu geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Bebekler için özel üretilen konforlu ve sağlıklı modeller de Yataş Bedding’in ürünleri arasında önemli bir yer tutuyor. Vücut tipinize ve uyku stilinize göre tercih edebileceğiniz farklı yastık seçenekleri arasında, kaz tüyü yastık ve ortopedik yastık çeşitleri de yer alıyor. Visco yastık modelleri, ortopedik yastık serisinin en önemli örneklerini temsil ediyor. Doğal ve sağlıklı kaz tüyünden üretilmiş Yataş yastık modelleri, %30 gıdık tüyü dolgusuyla, yumuşak ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Kuru temizleme yardımı ile uzun süre ilk günkü formunu koruyan yastıklar, rahat ve derin bir uyku deneyimi sağlıyor.

Yataş Bedding, sağlık ve konforu ön planda tutan, yüksek nitelikli ürünler tasarlamayı sürdürüyor. Siz de dekoratif yastık ve uyku kalitenizi arttıracak yastık alternatiflerini değerlendirmek için size en yakın Yataş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here